ANALÝZY, OBCHODNÍ JEDNÁNÍ, PRÁCE NA VÝZNAMNÝCH PROJEKTECH

KARIÉRA > Analýzy, obchodní jednání, práce na zajímavých projektech

MÍSTO: PLZEŇ

Hledáme nového kolegu, který je ochoten tvrdě pracovat a plně zužitkovat svůj potenciál. Vaším úkolem bude podpora managementu společnosti na vybraných projektech a pomoc při rozvoji nových i stávajících obchodních příležitostí strategického významu. Kandidát, který se dlouhodobě osvědčí, časem sám přebere řízení vybraných projektů.

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE

  • Zabezpečit hladké vyřizování požadavků vybraných leasingových společností.
  • Analýzy tržního prostředí autopojištění.
  • Detailní statistiky a reporting dle konkrétního zadání.
  • Spolupráce při obchodních jednáních u významných partnerů.
  • Aktivní podpora vedení společnosti dle aktuálních požadavků.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • Chuť pracovat a přispívat firmě.
  • Dobré komunikační dovednosti.
  • Nadprůměrnou schopnost práce na PC, zejména v prostředí Excelu, Powerpointu, Wordu.
  • Ochotu vzdělávat se (zkušenosti v oblasti pojištění nejsou podmínkou).
  • Pozitivní přístup k řešení úkolů.

CO VÁM ZA VAŠI DOBROU PRÁCI NABÍZÍME

  • Zajímavou, rozmanitou práci ve stabilně rostoucí společnosti (podobných pracovních pozic na trhu mnoho není).
  • Moderní pracovní prostředí.
  • Přátelský kolektiv.
  • Adekvátní finanční ohodnocení (nadstandardní pracovní výsledky rádi nadstandardně zaplatíme).

PŘIDEJTE SE K NÁM!

[caldera_form id=“CF5a7d79955494c“]