Souhlas se zpracováním osobních údajů 22018-05-25T13:53:40+00:00

|OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

ZJISTIT PODROBNOSTI

INFORMAČNÍ OZNÁMENÍ

INFORMAČNÍ OZNÁMENÍ NALEZNETE ZDE

Ochrana osobních údajů

Tyto webové stránky jsou spravovány společností Modul Servis s.r.o., IČ 26354764.

Společnost Modul Servis s.r.o. je zapsaná ve veřejném rejstříku uvedeném u Krajského soudu v Plzni, oddíl C, vložka 14954 je zprostředkovatel pojištění, který provozuje svou činnost na základě oprávnění uděleného Českou národní bankou pod registračním číslem 011186PA a 011187PM.

V rámci společnosti dbáme na zpracování osobních údajů fyzických osob dle platné legislativy vztahující se k ochraně osobních údajů.

Zpracování osobních údajů fyzických osob se liší podle vztahu ke společnosti Modul Servis s.r.o. Údaje o fyzických osobách zpracováváme z pohledu fyzické osoby jako našeho klienta (budoucího klienta), zaměstnance (uchazeče o zaměstnání) a obchodního partnera (budoucího obchodního partnera).

Buďte ujištěni, že osobní údaje fyzických osob jsou zpracovávány pouze v rozsahu stanovených účelů zpracování. V případě nutného souhlasu se zpracováním osobních údajů ze strany fyzické osoby jsou osobní údaje zpracovávány pouze v rozsahu uděleného souhlasu.

Společnost Modul Servis s.r.o. využívá moderní technologie k zabezpečení osobních údajů fyzických osob, aby nedošlo k jejich zcizení a neoprávněnému užití.

V případě dotazů, podnětů nebo připomínek nás prosím neváhejte kontaktovat.

Informační povinnost

Informace o rozsahu zpracování osobních údajů naleznete u kontaktních formulářů, které vás jednoduše navedou, v jakém rozsahu osobní údaje fyzických osob zpracováváme.

Formuláře

 

Vyplněné formuláře prosím pošlete:

  • elektronicky: gdpr@modulservis.cz
  • písemně: Modul Servis s.r.o., Dopravní 139/33, Plzeň, PSČ 318 00.

Kontaktní údaje

Společnost nemá stanoveného pověřence na ochranu osobních údajů.

Kontaktujte nás