Auta 20202020-02-20T14:19:16+01:00
auto, dodávka a motorka

POJIŠTĚNÍ VOZIDEL

Od roku 2003 určujeme směr na trhu s autopojištěním v ČR. Nabízíme Vám komplexní služby v oblasti pojištění osobních i nákladních automobilů za bezkonkurenční ceny. Spolupracujeme se Všemi významnými pojišťovnami na českém trhu. Naši odborníci Vám vždy poradí a pomohou s výběrem pojištění Vám přímo na míru. Ať už máte zájem pouze o povinné ručení nebo i havarijní pojištění, jste v Modul Servisu na správném místě.

CHCI SPOČÍTAT POJIŠTĚNÍ
auto a nabourané auto

POVINNÉ RUČENÍ

PŘEJÍT
auto nabourané ve smyku

HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ

PŘEJÍT

NECHTE SI SPOČÍTAT POJIŠTĚNÍ

Online srovnávače nemusí být vždy tou nejvýhodnější variantou. Cena bývá často zkreslena použitím neoprávněných slev a bonusů. Pojišťovna následně pojistné přepočítá a rozdíl vyfakturuje klientovi.

My fungujeme jinak. U nás si pouze vyspecifikujete Vaše požadavky, a naši odborníci Vám nabídnou optimální řešení šité na míru Vašim potřebám, telefonicky nebo emailem dle Vašeho přání.

Ušetříme Vám nejen peníze, ale také Váš čas. Vedle možnosti standardního vyplnění údajů nám můžete také pouze online vložit kopii Vašeho technického průkazu nebo stávající smlouvy a my se postaráme o zbytek.

CHCI SPOČÍTAT POJIŠTĚNÍ
Počítač se srovnávačem aut

DALŠÍ INFORMACE, KTERÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ POJISTNÉ UDÁLOSTI

Přečtěte si jak postupovat v případě dopravní nehody a následně při hlášení pojistné události na Vaší pojišťovnu. Dozvíte se mimo jiné, kdy je nutné volat policii a kdy stačí vyplnit formulář záznamu o dopravní nehodě. Naleznete zde také odkazy na online hlášení pojistných událostí jednotlivých pojišťoven.

ZJISTIT VÍCE

CENTRUM ŘIDIČE

zdravotnický kufřík

POVINNÁ VÝBAVA

PŘEJÍT
zelená karta

ZELENÁ KARTA

PŘEJÍT
řízení pod vlivem

LIMITY ALKOHOLU ZA VOLANTEM

PŘEJÍT
přechod pro chodce s chodcem

PŘECHOD PRO CHODCE

PŘEJÍT

NOVINKY Z BLOGU