HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ

Havarijní pojištění chrání Vaše vozidlo, tedy Váš majetek. V případě sjednání úplné varianty havarijního pojištění (allrisk) je Vaše vozidlo chráněno před všemi riziky, na která si vzpomenete, např. havárie, odcizení vozidla nebo jeho části, vandalismus, živelní pohroma nebo střet a poškození zvěří. U novějších vozidel je také možné sjednat navíc GAP pojištění, které Vám i po několika letech zaručí, že v případě, kdy přijdete o vozidlo (totální škoda nebo odcizení), Vám pojišťovna vyplatí částku, za kterou jste vůz pořídili.

CHCI SPOČÍTAT POJIŠTĚNÍ

ZÁKLADNÍ NÁLEŽITOSTI HAVARIJNÍHO POJIŠTĚNÍ

Takzvané “all-risk” pojištění kryje těchto pět základní hrozeb.

ODCIZENÍ

ŽIVELNÍ POHROMA

HAVÁRIE

STŘET SE ZVĚŘÍ

VANDALISMUS

NABÍZÍME I ŘADU PŘIPOJIŠTĚNÍ

Pokud chcete být opravdu dobře kryti, rozhodně nepřehlédněte další možnosti připojištění

SKLA

ROZŠÍŘENÉ ASISTENCE

ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ

GAP

NÁHRADNÍ VOZIDLO

NECHTE SI SPOČÍTAT POJIŠTĚNÍ

Online srovnávače nemusí být vždy tou nejvýhodnější variantou. Cena bývá často zkreslena použitím neoprávněných slev a bonusů. Pojišťovna následně pojistné přepočítá a rozdíl vyfakturuje klientovi.

My fungujeme jinak. U nás si pouze vyspecifikujete Vaše požadavky, a naši odborníci Vám nabídnou optimální řešení šité na míru Vašim potřebám, telefonicky nebo emailem dle Vašeho přání.

Ušetříme Vám nejen peníze, ale také Váš čas. Vedle možnosti standardního vyplnění údajů nám můžete také pouze online vložit kopii Vašeho technického průkazu nebo stávající smlouvy a my se postaráme o zbytek.

CHCI SPOČÍTAT POJIŠTĚNÍ

DALŠÍ INFORMACE, KTERÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT

CENTRUM ŘIDIČE

POVINNÁ VÝBAVA

PŘEJÍT

ZELENÁ KARTA

PŘEJÍT

LIMITY ALKOHOLU ZA VOLANTEM

PŘEJÍT

PŘECHOD PRO CHODCE

PŘEJÍT