|RYCHLÉ SJEDNÁNÍ

Nechte se provést jednoduchým, graficky zpracovaným dotazníkem. Zjednodušte a urychlete si tak proces sjednání pojištění majetku. Rychle a nezávazně!

Naši specialisté Vám poté navrhnou optimální řešení šité přímo na míru Vašim potřebám. Další podrobnosti s Vámi proberou telefonicky nebo emailem podle Vašeho přání.

CHCI SPOČÍTAT POJIŠTĚNÍ

VYTOPENÝ DŮM Z PRASKLÉHO POTRUBÍ

Pan Novák má pojištěn podsklepený patrový rodinný dům. Celá rodina odjela v pátek odpoledne na víkend na chatu a vrátili se až v neděli večer. Po návratu zjistil, že v patře domu došlo k prasknutí vodovodního potrubí a voda, která vytékala po dobu asi dvou dnů, promáčela podlahy v prvním patře, protekla stropní konstrukcí, kde poškodila omítky stropu a stěn, malby a lepené laminátové podlahy. Opět protekla stropní konstrukcí a ve sklepě poškodila omítky stropu, stěn, elektrický kotel, vodárnu. Škoda byla uplatněna na pojišťovně, proplacena dle doložených dokladů za opravu (lze i rozpočtem). Protože pan Novák neměl pojištěné zařízení domácnosti, bohužel škodu na nábytku, televizoru, koberci, oblečení a potravinách nebylo možno uplatnit na pojišťovně.

EXPLOZE DOMU

Pan Daněk měl pojištěný rodinný dům a domácnost. Sklepní část rodinného domu sloužila k uskladnění topiva a byla zde umístěna kotelna s kotlem na tuhá paliva. Panu Daňkovi přivezli 50 kg briket, které složil ve sklepě. Brikety zde byly uskladněny již tři týdny, pan Daněk uváděl, že občas větral sklep z důvodu, aby brikety vyschly. Po třech týdnech ve tři hodiny ráno ve sklepě, kde byly brikety umístěny, došlo k výbuchu, který poškodil celý dům, a to tak, že odtrhl žulové schodiště ze sklepa do přízemí, roztrhal nosné zdivo celého domu, pobořil příčky v domě. Závěr statika byl takový, že poškozený dům je nutno zbourat. Pojišťovna uhradila demolici domu, výstavbu nového a poškození movitých věcí.

SPADLÝ STROM

Pan Kokoška má pojištěnou nemovitost vč. oplocení. Při vichřici došlo k pádu vzrostlého stromu v majetku pojištěného, který spadl na plot pana Kokošky a vedle stojící kolnu pana Šafaříka. Pan Kokoška uplatnil škodu na svém plotě u pojišťovny, která mu škodu na plotě uhradila vč. odstranění a rozřezání stromu. Soused, pan Šafařík uplatňoval náhradu škody z pojištění odpovědnosti z držby nemovitosti pana Kokošky. Pojišťovna plnění odmítla, přestože pan Kokoška byl odpovědnostně pojištěn, protože za vzniklou škodu na kůlně poškozené pádem stromu při vichřici (tzv. vyšší moc) neodpovídá.

PROČ JSME NEJVÝHODNĚJŠÍ?

OSOBNÍ PŘÍSTUP

RYCHLOST JEDNÁNÍ

NÍZKÉ CENY

TÝM ODBORNÍKŮ

DLOUHOLETÉ ZKUŠENOSTI

ŠIROKÉ PORTFOLIO SLUŽEB

KNOW-HOW

POZITIVNÍ PŘÍSTUP